Apie mane

Savo gyvenimą paskyriau profesionaliam sportui, tai man leido kovoti šalia pačių stipriausių pasaulio žmonių ir geriausių savo srities sportininkų. Yra nueitas be galo sunkus ir ilgas kelias, sukaupta milžiniška patirtis, o iškovojami geri rezultatai kaip iki šiol, taip ir toliau, mane skatina nuolat dalyvauti aukščiausio lygio pasauliniuose turnyruose.

Dabar mano siekis yra pasidalinti su Jumis savo patirtimi bei žiniomis, įgytomis profesionaliame sporte jau gerokai daugiau nei 20 metų.

Jeigu Jūsų tikslas yra turėti gražų pilvo presą, sveiką, tvirtą ir prižiūrėtą kūną, esu pasirengęs kvalifikuotai padėti Jums išmokti treniruotis ir dozuoti krūvį, taisyklingai atlikinėti pačius efektyviausius pratimus, teisingai panaudoti savo turimus fizinius resursus, tobulinant savo kūną, daryti periodizacijas ir t.t. Sudarysiu tik Jums skirtą individualų mitybos planą.

Ir nesvarbu, kas Jūs esate, vyras ar moteris, Jūs norite numesti svorio ar priauginti raumenų, ar tiesiog gauti žinių, pažadu Jums, jog dirbdami su manimi Jūs labai greitai visa tai pasieksite.

Plėtoju išskirtinai daug dėmesio sulaukusią savo profesinę veiklą, kurioje yra demonstruojama didžiulė žmogaus jėga. Esu subūręs žinomų Lietuvoje ir už jos ribų galiūnų komandą, su kuria rengiame efektingus pasirodymus įmonėms, organizacijoms, miestų savivaldybėms įvairių švenčių metu su savo atgabenta profesionalia varžybine įranga.

Taip pat organizuoju varžybas ir orientacines varžybas Jūsų miesto šventėse, įmonių vasaros renginiuose, kolektyvų šventėse, sąskrydžiuose, privačiose šventėse, kuriose savo jėgas demonstruotų įmonių, organizacijų darbuotojai, svečiai, miestų bei savivaldybių gyventojai.

Taigi, nieko nelaukę, susisiekite su manimi, esu pasiruošęs aktyviai su Jumis dirbti.

 

Su geriausiais linkėjimais, Jūsų draugas ir asmeninis treneris – Vidas Blekaitis